Instagram – Дар’я Білодід

Кажучи прізвище Білодід на душі стає дуже гордісно! Гордістно за землю, за націю, за красивих українських дівчат та весь український спорт.
Ця дівчинка демонструє квентесенцію всіх генетичних талантів нашого народу. Це гордість нації, яка демострує уміння розвивати свою силу та використовувати її на благо. Її приклад не має кордонів. З самого початку карьери, Дар’я надихає не тільки спортсменів, але і людей не близьких до спорту працювати над собою, роблячи кращими себе та світ навколо себе.

Дар’я Генадіївна Білодід у свої 19 стала двократною чемпіонкою світу із Дзюдо.

Дарина народилася в Києві, 2000-го року в сім’ї дзюдоїстів Геннадія Білодіда і Світлани Кузнецовой. Її тато володар бронзової медалі чемпіонату світу і двократний чемпіон Європи по дзюдо.

Спортивний дух у Дарини присутній з самого дитинства. У 4-х річному віці вона в перше спробувала себе в секціїї гімнастики. А у 6-ть років самостійно прийняла рішення займатися дзюдо. Відтоді її тренували власні батьки.

Дарина щодня старанно тренувалась, щоб 15 років в перше здобути перемогу на чемпіонаті України, а потім і взагалі отримати підряд дві золоті медалі – на юнацькому чемпіонаті Європи і чемпіонаті світу по дзюдо.

Числені перемоги не зупинили дівчину, та у 2017 році перебравшись в дорослу лігу дебютувала з перемогою на Континентальному Кубку в Празі.
Вже через місяць Білодід стала чемпіоном Європи, отримавши перемогу над олімпійською дзюдоисткою з Росії Іриною Долговой на чемпіонаті у Варшаві.

Після наполеглевих тренуван разом зі своїми батьками, яких називає своїми талісманами здобула чемпіонство на чемпіонаті світу 2018 в столиці Азербайджану, Баку. Також там вона отримала титул наймолодшої світової чемпіонки дзюдо серед жінок і чоловіків.

У 2019 спортсменка виборола золоті медалі чемпіонату Європи та ІІ Європейських ігор у Мінську а також у фіналі турніру Grand Slam в Абу-Дабі.

Вже у свої 19-річна Дарина має спортивну повагу та прихильність цілого світу, завдяки неповторному досягненню на чемпіонаті світу-2019 у Токіо (Японія), за підсумками якого вона не лише здобула переможну медаль, а й стала наймолодшою дворазовою чемпіонкою світу в історії дзюдо.